WYGRALIŚMY SPARING.

Nasi juniorzy młodsi wygrali w Żukowie mecz towarzyski z UKS Przyjaźń 4:2

Relacja i zdjęcia Piotra:

W pierwszej połowie wychodzimy w składzie K. Chabowski - M. Brzozowski, St. Kochanowski, St. Jach - J. Iwaszkiewicza, Aż. Kawecki, K. Bandrowski, B. Łukaszewicz, A. Dobrowiński- A. Pokorski, J. Kochanowski.

Pierwsza połowa to zdecydowanie nasza dobra gra i nawet pomimo tego że jako pierwsi tracimy bramkę, potrafimy odpowiedzieć dwoma trafieniami i kilkoma świetnymi ale niewykorzystanymi akcjami, był słupek i sytuacje 1na 1 z bramkarzem. Bramki zdobyli J. Kochanowski po podaniu St. Kochanowskiego oraz A. Pokorski a. A. Dobrowiński. Po I połowie 1:2.

Na drugą połowę wychodzi zupełnie inny skład w innym ustawieniu: Władek Sidliarewicz - M. Brzozowski,. J. Kochanowski, B. Łukaszewicz, T. Skrzypek - N. Bełej, O. Wybranowski, K. Wojciechowski, O. Stypułkowski - A. Dobrowiński, St. Kochanowski.

Zaczęliśmy z wysokiego C, Adam zagrywa  z rozpoczęcia na krótko do Staśka, ten zauważa, że bramkarz jest na linii 11 metra i bez zastanowienia się posyła precyzyjną piłkę za jego plecy, którą wpada pod poprzeczkę. 1:3 prowadzi Morena. Dalej gramy dobrze, co skutkuje kolejną bramką, dośrodkowanie Tymka Skrzypka na bramkę zamienia Nikodem Bełej. Prowadzimy 4:1, wchodzą kolejni zawodnicy z ławki, Krystian Bilak, Radek Łukaszewicz, Piotr Pawłowski.

Robi się trochę chaotycznie i w zamieszaniu podbramkowym  sędzia dyktuje przeciw nam rzut karny zagranie ręką. Rywale skutecznie go egzekwują. Zatem ostatecznie wygrywamy 4:2. Naprawdę zagraliśmy dobre zawody, dziękujemy przeciwnikowi za ciekawy mecz. Bo mimo, że rywal z nazwy ten sam, to w zupełnie innym składzie,  naprawdę chciał się zrewanżować za ostatni mecz i też zagrali dużo lepiej.