DZIEWIĄTY MECZ Z RZĘDU MORENY BEZ PORAŻKI!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a jakie jest Twoje zdanie?

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


zdjęcie: MATEUSZ KŁYS

 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SENIORZY ODPRAWILI CZARNYCH

24 października 2020

Świetny mecz rozegrali dziś i zdobyli bardzo cenne trzy punkty zawodnicy Moreny w przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej rozgrywek Klasy B.  Pokonali 4:2 (2-1) rezerwy Czarnych Pruszcz Gdański.  

 

To był naprawdę bardzo dobry mecz i to w wykonaniu obu zespołów. Na boisku było bardzo ciekawie, wiele się działo, były piękne akcje, strzały, poprzeczki, słupki, dużo dobrych zagrań.  Naprawdę kawał dobrej amatorskiej piłki.

Na sukces zapracowała, jak zawsze, cała drużyna, każdy starał się jak umiał i ile mu sił starczało.  Wiadomo, spokojna gra defensywy, co z pewnością jest łatwiejsze, kiedy ma się za plecami pewnego bramkarza, skuteczność Bartka, walka  środku o każdą piłkę.  Ale moje osobiste pochwały dziś dla Kamila Gołębiewskiego.  Bardzo dobry mecz, wiele wygranych pojedynków, dużo przechwyconych piłek i podań napędzających akcje.  Brawo. 

Goście z Pruszcza, którzy z pewnością ciągle myślą o walce o awans, postawili bardzo trudne warunki, momentami spychając nas do głębokiej defensywy, ale daliśmy radę, skutecznie się broniąc i jeszcze lepiej wykorzystując kontrataki.  

Brawo, Panowie.   Nie zmarnujcie za tydzień w Rokitnicy szansy na świetne zakończenie bardzo dobrej rundy.  Prz y dobrym układzie możecie zakończyć rundę w fotelu lidera. Warto powalczyć i nie pozwolić sobie na zlekceważenie teoretycznie słabszego rywala.    

To