WIELKIE EMOCJE W KLASIE B.

 

Nasi seniorzy zrobili w ubiegły weekend kolejny krok w drodze do  wyznaczonego celu.  I nie jest ważne, że bardzo męczyli się z ostatnim obecnie zespołem ligowej tabeli. Liczą się niezwykle cenne  trzy punkty i tylko tyle. Nie jest sztuką wygrywać mecze, w których wszystko się układa po naszej myśli, szczególnie cieszą te wygrane, odniesione po ciężkim boju.  Zresztą, żeby Wam poprawić nastroje powiem tylko, że GTS Juszkowo również bardzo męczyło się w meczu z GKS Trąbki Wielkie, i wygrało dopiero po golach w drugiej połowie spotkania, choć rywale ułatwiali, jak mogli (czerwona kartka).

To wszystko jednak dziś już jest bez znaczenia. 

W niedzielę wielkie granie o awans do Klasy A:   Morena podejmuje Juszkowo!!!

Mecz, który może, ale nie musi dać odpowiedzi, kto będzie miał lepszą sytuację w ostatnich kolejkach  rozgrywek Klasy B.

Wygrana Moreny praktycznie pozwoli już  kupować w Biedronce  Proseco, ale i remis nie będzie dla naszego zespołu złym wynikiem. Pozwoli zachować sześciopunktową przewagę nad goniącym rywalem (plus bonus za lepszy bilans  bezpośrednich  spotkań). Tylko w sporcie, jak powszechnie wiadomo, trzeba być  czujnym, bo kiedy grasz na remis, często przegrywasz.  Warto pamiętać, chłopaki, gdyby mecz nie ułożył się po naszej myśli, że wygraliście pierwsze spotkanie na wyjeździe 3-1 i ważny  będzie każdy gol do bilansu bezpośrednich spotkań.  

 

Panowie, walczymy  o awans. 

 

#wdrodzedoserieA 

 

Morena Gdańsk - GTS Juszkowo

niedziela, 18.00 -  Gdańsk, Hallera 201

 

 

 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 


Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SENIORZY GRAJĄ O WSZYSTKO

13 maja 2021

A jakie jest Twoje zdanie?