MORENA vs GEDANIA.

Nasi juniorzy młodsi przegrali 0:7 z Gedanią II Gdańsk.

Nieznane zdjęcie profilowe

Kolejny raz pomimo walki, zaangażowania i wcale niezłej grze przegrywamy wyraźnie.
Niestety rywal grał dynamiczniej i skuteczniej, do tego dołożył twardą, a czasami nawet brutalną grę.
Już strata pierwszej bramki wydawała się zbyt łatwa, ale tuż po tym przy ławce pojawił Stachu Jachu z krwawiącym i rozbitym nosem. Wszystko stało się jasne, to nie on przegrał pozycję o piłkę, tylko rywal ciosem łokciem w nos pozbawił go szans na skuteczną interwencję.
Po pierwszym golu gra się wyrównała i każda drużyna miała swoje sytuacje. Tylko my ich nie wykorzystaliśmy a rywale pod koniec I połowy już tak.
Po pierwszej części przegrywamy 0:3. W drugiej rzucamy się do odrabiania strat, ale szybko zostajemy skontrowani. Mimo to, walczymy - chociaż bezskutecznie. Ponownie nadziewamy się na kontrę i jest 0:5.
Pomimo takiego wyniku, rywale jeszcze "podkręcają" agresywność/bezmyślność, kiedy zawodnik Gedanii taranuje Janka wyprowadzającego piłkę w okolicach środka pola. Zasadność ataku biodrami na plecy, który skutkował wykluczeniem naszego zawodnika z gry, potrafił wytłumaczyć tylko trener gości słowami "...musiał przerwać akcję..". Naprawdę, gratulacje dla myśli szkoleniowej Gedanii...
Strata zawodnika i brak możliwości zrobienia zmiany, skutkowała stratą kolejnych bramek.

Chłopaki głowa do góry, mam nadzieję, że dla Was sama możliwość wspólnego pogrania jest już dobrą zabawą. Wiadomo, każdy chciałby wygrywać...
Ale jak mawiał Marszałek J.Piłsudski: " Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo..." i tego Wam życzę.