JAGUAR "KOTEWICZ" GDAŃSK  pokonał MORENĘ.

GKS:

GORZAŁCZYŃSKI - BRZOZOWSKI, ŁUKASZEWICZ, JACH, J.KOCHANOWSKI, BANDROWSKI, PAŁASZ, KAWECKI, DOBROWIŃSKI, WOJCIECHOWSKI, BEŁEJ -  DOMSTA, KAŁAMARSKI, SEKŚCIŃSI, STYPUŁKOWSKI, MOCZYŃSKI, CHABOWSKI.

Krótko do Piotra:

Niestety,  przez całą pierwszą połowę nie mogliśmy znaleźć sposobu na zatrzymanie napastnika Jaguara, a konkretnie naszego byłego zawodnika Mateusza Kotewicza. A on dziurawił nasz blok obronny i strzelił 4 bramki. Jeszcze jedną dołożył inny zawodnik i po pierwszej  połowie wynik brzmiał  0:5.

W przerwie trener dokona roszad na pozycjach, dzięki czemu uszczelniliśmy tyły i staraliśmy się odgryzać. Dzięki tym zabiegom straciliśmy już tylko dwie bramki, a i nam udało się pokonać rywala. A zrobił to Mikołaj Brzozowski,  zdobywając przepiękną bramkę z rzutu wolnego. Mieliśmy Jeszcze kilka innych okazji, ale ostatecznie przegrywamy wyraźnie 1:7. Przeciwnika był tego dnia zbyt silny. Gratulacje dla Kotka, który ostatecznie zdobył 5 bramek- tak swoją  drogą,  to całkiem nieźle go wyszkoliliśmy 🤣

Niestety,  w końcówce meczu jeden z zawodników Jaguara uległ poważnej kontuzji,  brzydkie złamanie ręki - życzmy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

A my musimy się szybko pozbierać,  bo sezon w tym roku jest wyjątkowo krótki.

MORENA GDAŃSK 1:7 (0-5) JAGUAR GDAŃSK