PIŁKARSKI WEEKEND Z MORENĄ.

W SOBOTĘ zagrają nasi seniorzy w A klasie.  Po pierwsze punkty i pierwsze pomeczowe uśmiechy na twarzy udadzą się do Cedr Małych na mecz z Koroną. Obaj beniaminkowie kiepsko rozpoczęli A klasową przygodę, więc jedni i drudzy na pewno powalczą o cenne trzy punkty.  

 

KORONA CEDRY MAŁE vs. MORENA GDAŃSK

Mecz w Cedrach Małych w sobotę, g. 17:00

 

CZERWIŃSKI - ZIELIŃSKI, WALUKOWICZ, SKOCZYLAS, MIOTK (C), STĘPLEWSKI, FEDCHENKO, S.KOCHANOWSKI, RATAJ, CIECHOLEWSKI, KLEIDSCHMIDT - SARNECKI, STACHOWICZ, KRZEWSKI, FRITZA

 

 

W NIEDZIELĘ, o g. 11:00 na boisku przy ul. Budowlanych 49,  o swoje pierwsze punkty powalczą nasi juniorzy młodsi. Rywal z Pruszcza Gdańskiego, tak, jak  my, przegrał dwa pierwsze spotkania.  Ostatni mecz juniorów Moreny z Gedanią, choć przegrany, wlał w nas sporo otuchy. Teraz czekamy na pierwsze punkty. 

MORENA GDAŃSK  vs .CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI 

mecz w niedzielę, g. 11:00,  Budowlanych 49

 

Dwie godziny później, na to samo boisko, wyjdą nasi zawodnicy  grający w Klasie B. Podejmą Unię Kłodawa.  
Morena II, to na razie jedyny nasz zespół, który wywalczył w lidze punkty.  Czy uda się wreszcie wygrać?    Rywale  przegrali swoje  cztery pierwsze mecze i  z pewnością zrobią wszystko, żeby kiepski bilans poprawić.  My liczymy jednak na swoich chłopaków. 

 

MORENA II GDAŃSK  vs. UNIA KŁODAWA

mecz w niedzielę, g. 13:00,  Budowlanych 49

 

SIDLIAREVITCH - KINCZEWSKI, URBAN, NOWACZYK, S.KOCHANOWSKI, DREWING, SZULC,  PIWOWARSKI, P.WYSIECKI, KĘSKA, SPIECK - BULEJ, LEWCZUK, SKRZYPEK, KLECHA, KRUTUL.

 

 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 


Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

PIŁKARSKI WEEKEND Z MORENĄ

10 września 2021

A jakie jest Twoje zdanie?