PIŁKARSKI WEEKEND Z MORENĄ.

W sobotę mecz 3. kolejki rozgrywek Klasy A:  

Morena Gdańsk - KS Mściszewice.

Nasz zespół  przegrał dwa pierwsze spotkania i czeka na pierwsze, A klasowe, punkty. Rywal z Mściszewic wysoko przegrał ze Stoczniowcem (0-6), a potem rozgromił Rotmankę 10:1. 

Mecz o 19:30 na boisku przy ulicy Budowlanych 49.

CZERWIŃSKI - ZIELIŃSKI, WALUKOWICZ, MIOTK [C], SZULC, FEDCHENKO, PLESIAK, CIECHOLEWSKI, KLEIDSCHMIDT, ENGLER, GOŁĘBIEWSKI - STĘPLEWSKI, SARNECKI, SKOCZYLAS, OCHOCIŃSKI, STACHOWICZ.

 

Również w sobotę, również o 19:30, ale na boisku przy ulicy Smoleńskiej 6, nasz zespół grający w Klasie B spotka się z Pomeranią Gdańsk. 

Rywal, podobnie jak nasza drużyna, zremisował dwa mecze  3:3 (z Czarnymi II, oraz AP Kowale) i przegrali wysoko, 2:9, z AP Kowale. 

 

SIDLIAREVITCH - URBAN, KINCZEWSKI, DREWING, NOWACZYK, BULEJ, DOBROWIŃSKI, PIWOWARCZYK S.KOCHANOWSKI, WYSIECKI [C], SPIECK -  D.WYBRANOWSKI, KĘSKA, LEWCZUK, SAŁEK, KLECHA.

 

 

W niedzielę, o 16:30, na boisku przy Alei Hallera 201,  nasi juniorzy młodsi spotkają się z Gedanią II Gdańsk. W pierwszej kolejce nasz zespół wysoko przegrał z Jaguarem II Gdańsk, Gedania  nie rozegrała jeszcze żadnego spotkania. 

 

 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 


Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

PIŁKARSKI WEEKEND Z MORENĄ

03 września 2021

A jakie jest Twoje zdanie?