Ostatnie mecze nie był dla nas udane i nie przyniosły zdobyczy punktowych.  Chciałoby się powiedzieć, że czas na zmianę tego trendu, ale w najbliższy weekend  łatwo o to nie będzie.  
 


 

W Klasie A  zawodnicy Moreny spotkają się wieczorową porą, o godzinie 21.00, z Amatorem Kiełpino. Nasz rywal to czołowa drużyna poprzedniego sezonu, która była najskuteczniejszym zespołem ligi (112 goli), a awans do "okręgówki" przegrała tylko dwoma punktami. W tym sezonie jest już dużo gorzej.  Przytrafiły się cztery porażki, co przełożyło się na dość odległą pozycję (siódma), ale przecież zespół z Kiełpina, to wciąż dobry i silny zespół.  Jak zawodnicy z Moreny zareagują na ostatnią porażkę z Portowcem?

 

  MORENA GDAŃSK  -  AMATOR KIEŁPINO      

                        niedziela, g.21:00, Gdańsk, Budowlanych 49     

 

 

 

Wcześniej, bo o godzinie 13:00, swój mecz rozegrają zawodnicy Klasy B. Rywalem będzie GKS Żukowo. Rywale to obecnie zdecydowanie najskuteczniejszy zespół rozgrywek. Wygrali cztery ostatnie spotkania, w których strzelili 28 goli.   Możemy jedynie mieć nadzieję, że ta efektowna passa w niedzielę zostanie przerwana. 

 

 

  MORENA GDAŃSK - GKS ŻUKOWO   

             niedziela, g.13:00, Gdańsk, Budowlanych 49                    

 

 

 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

PIŁKARSKA NIEDZIELA Z MORENĄ

22 października 2021

A jakie jest Twoje zdanie?

NIEDZIELA Z MORENĄ.