O godzinie 11:00, na boisku przy Budowlanych 49 zagrają juniorzy Moreny z gdańską Lechią. Rywal  wygrał trzy dotychczasowe spotkania i legitymuje się bilansem bramkowym 29-1.  Nasi juniorzy wygrali swoje ostatnie spotkanie, więc liczymy na ciekawy mecz i dobrą postawę chłopaków. 

 

 

 

 

 

 

 

O godzinie12:00 w Rotmance nasi zawodnicy z Klasy A  spróbują wywalczyć w starciu z gospodarzami  o pierwsze ligowe punkty. Żadną tajemnicą nie będzie fakt, że w tych rozgrywkach to właśnie z takimi zespołami, jak GTS Rotmanka możemy myśleć o zdobyczach punktowych. Rywal przegrał, podobnie jak my, cztery pierwsze spotkania, ale w ostatniej kolejce zremisował z rezerwami Jaguara i ma już pierwszy ligowy punkt.  Liczymy na to, że po tym spotkaniu, także my będziemy mieli na swoim koncie zdobycze punktowe. 

 

 

 

 

 

 

 

 

O godzinie13:00, znowu na boisku przy ulicy Budowlanych 49, zespół Moreny w ramach rozgrywek Klasy B podejmie Pomorzanina Banino.  Nasza ekipa, po nieudanym występie w Gdyni, będzie chciała wrócić na dobre tory i powalczyć o kolejne ligowe punkty.  Mamy ich do tej pory pięć, a rywal z Banina w sześciu spotkaniach nie zdołał jeszcze wywalczyć choćby jednego oczka.  Bilans bramkowy przeciwnika,  5-27, zdaje się stawiać  nasz zespół  w roli faworyta, ale nie należy zapominać, że to przecież Klasa B i niczego nie można przed meczem planować.   

 

 

 

 

 

 

 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 


Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

PIŁKARSKA NIEDZIELA Z MORENĄ

24 września 2021

A jakie jest Twoje zdanie?

W NIEDZIELĘ.