Przegraliśmy ostatni  mecz  rundy jesiennej 0-7 z zespołem z Rokitnicy.

 

Nie będę się rozpisywał o sprawach czysto sportowych, bo sami wiecie, że nie jest dobrze. Jedna moja uwaga dotycząca tego, co działo się poza grą. 

 

Ja wiem, że praca pana w żółtej koszulce pozostawiała wiele do życzenia i że jest to sporego kalibru eufemizm,  ale mimo wszystko  powinniście panować  nad swoimi zachowaniem. Dotyczy to szczególnie młodych zawodników. 

 

Panowie, chwalenie się i radowanie, że dostało się żółtą czy czerwoną kartkę, od totalnie zagubionego  gościa  jest zwyczajnie słabe.  To nie ta bajka.   Wolałbym, żebyście chwalili się dokonaniami na boisku, a tych na razie nie widać na horyzoncie. 

 

Pan w żółtej koszulce do tego stopnia się pogubił, że numery  karanych zawodników spisywał  z... kamizelek,  i nie do końca  mógł to po meczu  poskładać w  sensowną całość. Kartkę miał dostać nawet Kaziu Sałek, przez numer na kamizelce, ale nie dostał, bo... nie było go już na boisku w tym momencie. 

 

Wyszło tak:

Mateusz Kinczewski

  Uladislau Sidliarevitch

Maciej Bulej

Paweł Wysiecki

Tymoteusz Skrzypek

Mikołaj Brzozowski 

Mateusz Kinczewski

Mateusz Kinczewski

Uladislau Sidliarevitch

Uladislau Sidliarevitch

Rafał Andrzejewski

 

Tak na marginesie, kosztować to będzie klub  dodatkowe  100 złotych do Związku za pięć kartek w jednym meczu, oraz 20 złotych za trzecią kartkę Maćka. 


Robert, mam nadzieję, że Twoja kontuzja nie okaże się groźna.  Mógłbym zażartować, że masz prawie pół roku na wykurowanie się do następnego meczu, ale oczywiście nie będę z takich spraw żartował.   Oby wszystko dobrze się skończyło...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONIEC RUNDY W B KLASIE

14 listopada 2021

A jakie jest Twoje zdanie?

Morena 0:7 Rokitnica