MORENA 1:7 SKF JAGUAR.

Przegraliśmy wysoko z SKF Jaguar.  Bramkę dla GKS zdobył:  Nikodem Bełej.

Tym razem rywal okazał się lepszy, szczególnie w aspekcie przygotowania fizycznego, szybkości i dynamiki gry.
To pewnie efekt częstotliwości treningów, ale także struktury zespołów. Jaguar w pierwszym składzie siedmiu zawodników z rocznika 2004, uzupełniony czterema z 2005 - Morena natomiast dwóch zawodników z 2004, plus sześciu z 2005 i trzech z rocznika 2006. Pomimo takiej dysproporcji,  staraliśmy się grać równorzędnie, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy starczyło sił. Pierwsza połowa przegrana 1:3, gdzie stratę dwóch  bramek mogliśmy uniknąć, były to strzały z daleka, które można było zblokować (środek pola) lub obronić. Szkoda, bo w drugiej połowie ubywało sił, ponownie z powodu kontuzji musiał zejść Janek (kolejne zwichniecie nadgarstka), sędzia bał się wyrzucić zawodnika Jaguara, który faulował Rafała wychodzącego w sytuacji sam na sam,  a przeciwnik nie zwalniał...
Po raz kolejny muszę tylko zaznaczyć, że skuteczność to nasza pięta achillesowa, bo 2-3 bramki powinny być zapisane na nasze konto:(