OLIMPIC 5:2 MORENA

Bramki dla GKS:  Kamil Bandrowski (asysta Patryk Nowaczyk)  oraz Adam Dobrowiński (asysta Kamil Bandrowski)

Przegraliśmy mecz z zespołem z czołówki rozgrywek. Już sam fakt, że przeciwnicy potraktowali nas  bardzo poważnie, wzmacniając skład zawodnikami z juniora starszego, pokazuje, że przenieśliśmy swoją grę o poziom wyżej.  To jeszcze zbyt mało, żeby wygrać z Olimpikiem, ale cieszy nas postawa chłopaków.  Wczoraj walczyliśmy do końca. Nie brakowało ładnych akcji, zabrakło zdecydowania, trochę fizyczności, siły. Na pierwszego gola gospodarzy odpowiedzieliśmy kilka minut później bramką Adama Dobrowińskiego.  Rywale strzelili dwa kolejne gole, więc po przerwie zrobiliśmy wszystko, żeby ratować wynik.  Kamil Bandrowski zdobył gola na 2-3. Ostatnie pół godziny "goniliśmy wynik".  Były szanse na remis.  W ostatnich kilku minutach rywale zdobyli czwartego i piątego gola.  Przegraliśmy.  Zasłużenie, a naszych szans zapewne nie zwiększyła  pechowa kontuzja Janka i kolejna w ostatnim czasie wizyta na SOR-ze.  Na szczęście ręką nie jest złamana.

Walczymy dalej.  To jeszcze nie było nasze ostatnie słowo w tych rozgrywkach.

Dobrowiński (a.Bandrowski), Bandrowski (a.Nowaczyk)

żółte kartki:  Bandrowski (1)  Nowaczyk (3)

I jeszcze słowo ode mnie.  Nikodem, super, że byłeś.  Dla mnie ten mecz,  z tego powodu,  i tak jest wygrany.