a jakie jest Twoje zdanie?

GKS MORENA GDAŃSK


 

TEODORCZUK - J.KOCHANOWSKI (C), ŁUKASZEWICZ,  BRZOZOWSKI, STYPUŁKOWSKI, WYBRANOWSKI, NOWACZYK, S.KOCHANOWSKI, BEŁEJ, OSOWSKI, SKRZYPEK -  IWASZKIEWICZ, WOJCIECHOWSKI, BILAK, PAWŁOWSKI 


 

RAFAŁ ANDRZEJEWSKI - MACIEJ KLECHA - PIOTR KOCHANOWSKI 

 


          #bailaMorena

Nasi zawodnicy przegrali  z SKF Jaguar 1:3 (1-1) -  bramkę dla Moreny zdobył Stanisław Kochanowski z rzutu karnego.

 

Mecz rozegrany przy świetle elektrycznym, wieczorową porą, ma jednak swoje dodatkowe plusy.  Oglądaliśmy naprawdę ciekawy mecz, w którym nasi zawodnicy, choć w bardzo zdziesiątkowanym składzie, odegrali naprawdę znaczącą rolę.   Dopóki starczyło nam sił, prowadziliśmy równą grę, wcale nie ustępując pola rywalom. Straciliśmy gola, ale  prawidłowo na to zareagowaliśmy, jeszcze bardziej intensyfikując walkę o każdą piłkę.  Nasze ataki przyniosły efekt pod koniec pierwszej części gry, kiedy S. Kochanowski został sfaulowany po indywidualnej akcji w polu karnym, za co sędzia mógł podjąć tylko jedną decyzję.  Rzut karny i kończymy pierwszą połowę z wynikiem 1:1.

Po zmianie stron mieliśmy nawet okazje na zdobycie prowadzenia, ale z każdą minutą zaczynało nam brakować sił, łapały nas skurcze, coraz rzadziej przejmowaliśmy inicjatywę.  Rywale to bezlitośnie wykorzystali, strzelając dwa gole.  

Porażka jest zawsze porażką, ale to był naprawdę dobry mecz w wykonaniu całej drużyny.  Każdy dał z siebie wiele, żeby Morena tego meczu nie przegrała. Od indywidualnych ocen są Wasi trenerzy, ja tylko powiem, że obserwuję Wasze mecze rzadko, ale dziś byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, co zobaczyłem na boisku.  Panowie, pracujemy dalej! 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 

 


Maciej⇒

Skala trudności się zwiększa, a to dziki, ciemności i pandemia ale nas to nie zatrzyma! Idziemy do przodu i pracujemy dalej! Tak trzymać chłopaki


 

 

 

 


Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

JUNIORZY PRZEGRALI Z JAGUAREM

31 października 2020