a jakie jest Twoje zdanie?

GKS MORENA GDAŃSK


 

SIDLIAREVICH - BRZOZOWSKI, S.KOCHANOWSKI, JACH, ŁUKASZEWICZ, NOWACZYK, DOBROWIŃSKI, BANDROWSKI, J.KOCHANOWSKI, FIDYTEK, POKORSKI - BILAK, WYBRANOWSKI, IWASZKIEWICZ, OSOWSKI, STYPUŁKOWSKI, BEŁEJ, CHABOWSKI.  


 

RAFAŁ ANDRZEJEWSKI - MACIEJ KLECHA - PIOTR KOCHANOWSKI 

 


          #bailaMorena

NIE UDAŁO SIĘ.

 

Nikt nie lubi przegrywać meczów, zwłaszcza takich, w których nie wykorzystuje się rzutu karnego, trafia trzy razy w poprzeczkę, nie trafia z dwóch metrów do pustej bramki, ale my naprawdę powinniśmy być zadowoleni z postawy chłopaków w tym spotkaniu. Żeby pokusić się o ocenę drużyny, trzeba pamiętać z jakiego pułapu startowaliśmy, jak trudno było znaleźć chętnych do walki w tym sezonie, ile trudu kosztowało nas transferowanie i zatwierdzanie zawodników. Ale udało się wystartować.  Rywale byli tak zaskoczeni naszą liczną kadrą, że zawody sportowe zaczęli od braku zaufania i... sprawdzania kart zawodniczych.  Nieładnie, Panowie. 

To był bardzo dobry mecz. Pełen sytuacji, dobrych akcji, trzech rzutów karnych, gola samobójczego, mnóstwa poprzeczek i słupków. Pierwsza połowa dla Wybrzeża, druga dla nas.  Oni byli skuteczniejsi, wykorzystali dwa karne, my swojego przestrzeliliśmy  -  nie ma co oszukiwać,  wygrali zasłużenie, gratulacje dla Wybrzeża. My jednak  graliśmy swoje zawody, ciesząc się grą, walcząc o każdą piłkę, wspierając się na boisku, uzupełniając się.  Naprawdę dobrze się to oglądało.  Od ocen indywidualnych są Wasi trenerzy.  Dla mnie rewelacyjny mecz rozegrał dziś Mikołaj Brzozowski. Oglądanie go dziś na boisku było wielką przyjemnością.  Stanisław Jach również zasłużył na wielkie słowa pochwały.  Nie miał łatwo, a spisał się więcej , niż poprawnie. Brawo, chłopaki.  Trenujemy i walczymy dalej.      Już nie mogę doczekać się następnego weekendu i wyjazdu do Sopotu. 

 

WYBRZEŻE 3:2 MORENA 

Pokorski (S.Kochanowski), Osowski (Dobrowiński)

 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 


Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

JUNIORZY BEZ PUNKTÓW

13 marca 2021