OSOWSKI  BILAK  WYBRANOWSKI  IWASZKIEWICZ  KAWECKI WALCZAK

RAFAŁ ANDRZEJEWSKI - MACIEJ KLECHA - PIOTR KOCHANOWSKI

#bailaMorena

AS POMORZE 12:2 (4-2) MORENA

Piłka nożna chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Kiedy w 19 minucie spotkania zdobyliśmy gola  wyrównującego (S.Kochanowski), a jedenaście minut później po strzale Rafała Fidytka wyszliśmy w tym meczu na prowadzenie, chyba nikt nie mógł przypuszczać, że kolejne gole i to w takiej ilości,  zdobędą  tylko gospodarze. A jednak tak się stało.  W nerwowej końcówce pierwszej połowy straciliśmy trzy bramki  i zeszliśmy na przerwę przegrywając 2-4.  Po zmianie stron  na boisku była już tylko jedna drużyna -  gospodarze.  Cztery bramki dla drużyny Pomorza zdobył w tym meczu Paweł Gronberski - były zawodnik Moreny.

Porażka bardzo przykra, zwłaszcza w taki sposób poniesiona, ale tak w życiu bywa. Zapominamy o tym spotkaniu, podnosimy głowy do góry i walczymy dalej.  Chłopaki, runda jeszcze się nie skończyła.