REMIS Z GRABINAMI.

Dla takich meczów stworzono zapewne rozgrywki Klasy B.  Walka, emocje do ostatniej sekundy meczu, osiem goli - czy można chcieć więcej?

Morena II Gdańsk zremisowała 4:4 (1-2)  z KS Grabiny Zameczek. Bramki dla GKS:  Piotr Dajda, Paweł Wysiecki, Jan Wójcicki oraz Maciej Bulej.

Pierwsza połowa wyraźnie dla gości i to nie tylko dlatego, że prowadzili  już dwoma golami. Nie układała nam się gra, straciliśmy dwie bramki, ale przecież mecz trwa dłużej, niż jedna połowa. Jeszcze przed przerwą Piotr  "Tasior" Dajda wykończył ładnym strzałem składną akcję Moreny. Tuż po zmianie strony Paweł "Tyczka" Wysiecki dał nam wyrównanie.  Rywale odpowiedzieli swoim trafieniem, a my efektowną asystą Maćka Buleja i bramką wracającego do gry po kilku latach Janka Wójcickiego.  Było 3-3. Niestety, goście jeszcze pokonali naszego bramkarza i został nam kwadrans na uratowanie remisu w tym spotkaniu. Było kilka sytuacji, ale żadna piłka nie chciała wpaść do siatki rywala.  Wreszcie w doliczonym czasie gry  ostatni raz spróbowaliśmy zaatakować prawą stroną. Patryk Nowaczyk wbił piłkę na piąty metr przed bramką gości, a tam czekał już Maciej Bulej. Mocno pod poprzeczkę i mamy remis.  Ciężko wywalczony, wybiegany, remis.   Brawo, Panowie.  Trzeci mecz - drugi remis. Całkiem niezły początek zabawy w Klasę B.

P.S.  Miło było spotkać  starych znajomych.

SIDLIAREVITCH - KRUTUL, KĘSKA, URBAN, NOWACZYK, WYSIECKI (C), DAJDA, SZULC, DZIEDZIC, KINCZEWSKI,  CZARNECKI -   PIWOWARSKI, D.WYBRANOWSKI, WÓJCICKI, BULEJ, SPIECK.