Amator Kiełpino
Potok Pszczółki
Sporting Leźno
Wisła Długie Pole
Sokół Ełganowo
KS Mściszewice

Jaguar II Gdańsk
Portowiec Gdańsk
Orzeł Gołubie
GTS Rotmanka
Stoczniowiec Gdańsk
Korona Cedry Małe

Portowiec Gdańsk
Amator Kiełpino
Sporting Leźno
Orzeł Straszyn
Wisła Długie Pole
Sokół Ełganowo

Jaguar II Gdańsk
Korona Cedry Małe
Stoczniowiec Gdańsk
GTS Rotmanka
Orzeł Gołubie
Portowiec Gdańsk

KS Mściszewice
Sokół Ełganowo
Wisła Długie Pole
Orzeł Straszyn
Potok Pszczółki
Amator Kiełpino

Jaguar II Gdańsk
Orzeł Gołubie
GTS Rotmanka
Stoczniowiec Gdańsk
Korona Cedry Małe
KS Mściszewice

Sokół Ełganowo
Wisła Długie Pole

Orzeł Straszyn
Sporting Leźno
Potok Pszczółki
Portowiec Gdańsk

Jaguar II Gdańsk
KS Mściszewice

Korona Cedry Małe
Stoczniowiec Gdańsk
GTS Rotmanka
Orzeł Gołubie

Orzeł Gołubie
Amator Kiełpino
Potok Pszczółki
Sporting Leźno
Orzeł Straszyn
Wisła Długie Pole

Jaguar II Gdańsk
GTS Rotmanka
Stoczniowiec Gdańsk
Korona Cedry Małe
KS Mściszewice
Sokół Ełganowo

Jaguar II Gdańsk
Sokół Ełganowo
KS Mściszewice
Korona Cedry Małe

Stoczniowiec Gdańsk
GTS Rotmanka

Wisła Długie Pole
Orzeł Straszyn
Sporting Leźno
Potok Pszczółki

Amator Kiełpino
Portowiec Gdańsk

Orzeł Gołubie
Portowiec Gdańsk
Amator Kiełpino
Potok Pszczółki
Sporting Leźno
Orzeł Straszyn

GTS Rotmanka
Stoczniowiec Gdańsk
Korona Cedry Małe
KS Mściszewice
Sokół Ełganowo
Wisła Długie Pole

Jaguar II Gdańsk
Wisła Długie Pole
Sokół Ełganowo
KS Mściszewice
Korona Cedry Małe
Stoczniowiec Gdańsk

Orzeł Straszyn
Sporting Leźno
Potok Pszczółki
Amator Kiełpino
Portowiec Gdańsk
Orzeł Gołubie

GTS Rotmanka
Orzeł Gołubie
Portowiec Gdańsk
Amator Kiełpino
Potok Pszczółki
Sporting Leźno

Jaguar II Gdańsk
Korona Cedry Małe
KS Mściszewice
Sokół Ełganowo
Wisła Długie Pole
Orzeł Straszyn

Sporting Leźno
Potok Pszczółki
Wisła Długie Pole
Portowiec Gdańsk
Orzeł Gołubie
GTS Rotmanka

Jaguar II Gdańsk
Orzeł Straszyn
Amator Kiełpino
Sokół  Ełganowo
KS Mściszewice
Stoczniowiec Gdańsk

2:5
1:4
4:2
4:1
0:6
7:3

7:1
5:3
12:0
4:3
7:0
2:7

1:1
4:3
3:1
1:3
1:3
2:0

4:0
3:0
vo.
4:2
4:2
8:0
6:1

2:3
6:1
1:11
1:2
2:3
1:2

8:0
2:2
4:3
3:0
vo.
6:2
0:1

5:1
0:8
8:2
0:4
0:1
8:1

1:2
2:7
2:0
5:1
5:2
4:1

1:1
2:2
2:0
0:1
1:7
4:1

5:2
10:0
6:3
5:3
8:1
13:1

2:0
3:4
2:2
2:4
1:5
1:8

Orzeł Straszyn  5:0  Morena Gdańsk

13. kolejka

sobota, 13 listopada 2021, g. 17:00, Straszyn, Starogardzka 48

Morena Gdańsk   2:6    Sporting Leźno

12. kolejka

7 listopada 2021, g. 17:00, Gdańsk, Budowlanych 49

Potok Pszczółki 1:2 Morena Gdańsk

11. kolejka

30 października 2021, g. 15:00, Pszczółki, Sportowa 18

Morena Gdańsk  1:3 Amator Kiełpino

10. kolejka

24 października 2021, g. 21:00, Gdańsk, Budowlanych 49

Portowiec Gdańsk   4:3  Morena Gdańsk

9. kolejka

16 października 2021, g. 13:00, Gdańsk, Wyzwolenia 8

Morena Gdańsk  3:2   Orzeł Gołubie

8. kolejka

10 października  2021, g. 20:00,  Gdańsk, Budowlanych 49

Morena Gdańsk  1:12  Jaguar II Gdańsk

7. kolejka

2 października 2021, g. 21:00, Gdańsk, Budowlanych 49

GTS Rotmanka  5:2 Morena Gdańsk

6. kolejka

26 września 2021, g. 12:00, Rotmanka, Leśna 26A

Morena Gdańsk  1:5  Stoczniowiec Gdąńsk

5. kolejka

19 września 2021, g. 17:00, Gdańsk, Budowlanych 49

Korona Cedry Małe  2:1  Morena Gdańsk

4. kolejka

11 września 2021, g. 17:00, Cedry Małe

Morena Gdańsk  0:6  KS Mściszewice

3. kolejka

4 września 2021, g. 19:30, Gdańsk, Budowlanych 49

Korona Cedry Małe
Stoczniowiec Gdańsk
GTS Rotmanka
Orzeł Gołubie
Portowiec Gdańsk
Amator Kiełpino
 

ZAWODNICY

TABELA

STRONA GŁÓWNA

TERMINARZ

no10.pl Gdańsk Klasa A  -  grupa II - sezon 2021/2022

Jaguar II Gdańsk
KS Mściszewice
Sokół Ełganowo
Orzeł Straszyn
Sporting Leźno
Potok Pszczółki
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potok Pszczółki
Amator Kiełpino
Portowiec Gdańsk
Orzeł Gołubie
GTS Rotmanka
Stoczniowiec Gdańsk

1:4
6:0
0:2
2:1
1:4
10:0

15:0
1:3
8:2
3:3
10:1
2:11

1. kolejka

21 sierpnia 2021, g. 18:00, Gdańsk, Budowlanych 49

Morena Gdańsk  1:8  Wisła Długie Pole

Sokół Ełganowo  2:1  Morena Gdańsk

2. kolejka

28 sierpnia 2021, g. 17:00, Ełganowo

Stoczniowiec Gdańsk
GTS Rotmanka
Orzeł Gołubie
Portowiec Gdańsk
Amator Kiełpino
Potok Pszczółki

Jaguar II Gdańsk
Sporting Leźno
Orzeł Straszyn
Wisła Długie Pole
KS Mściszewice
Korona Cedry Małe

Jaguar II Gdańsk
Korona Cedry Małe
Sokół Ełganowo
Wisła Długie Pole
Orzeł Straszyn
Sporting Leźno