Wisła Steblewo
GTS Juszkowo
KS Grabiny Zameczek
Pomerania Gdańsk
Unia Kłodawa
KP Gdynia
Pomorzanin Banino

AP Kowale
AP KP Gdynia
Czarni II Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
GTS Pruszcz Gdański
Bałtyk III Gdynia
UKS Klukowo

:
:
:
:
:
:
:

Morena II Gdańsk : GTS Rokitnica

15. kolejka

14 listopada 2021, g. 21:00, Gdańsk, Budowlanych 49

GTS Rokitnica
UKS Klukowo
Bałtyk III Gdynia
GTS Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
Czarni II Pruszcz Gdański
AP KP Gdynia

Pomorzanin Banino
KP Gdynia
Unia Kłodawa
Pomerania Gdańsk
KS Grabiny Zameczek
GTS Juszkowo
Wisła Steblewo

:
:
:
:
:
:
:

AP Kowale  : Morena II Gdańsk

14. kolejka

11 listopada 2021, g. 13:00, Gdańsk, Smoleńska 6/8

AP Kowale
Wisła Steblewo
GTS Juszkowo
KS Grabiny Zameczek
Pomerania Gdańsk
Unia Kłodawa
KP Gdynia

GTS Rokitnica
Czarni II Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
GTS Pruszcz Gdański
Bałtyk III Gdynia
UKS Klukowo
Pomorzanin Banino

AP KP Gdynia
AP Kowale
Wisła Steblewo
GTS Juszkowo
KS Grabiny Zameczek
Pomerania Gdańsk
Unia Kłodawa

GTS Rokitnica
Pomorzanin Banino
UKS Klukowo
Bałtyk III Gdynia
GTS Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
AP KP Gdynia

KP Gdynia
Unia Kłodawa
Pomerania Gdańsk
KS Grabiny Zameczek
GTS Juszkowo
Wisła Steblewo
AP Kowale

GTS Rokitnica
Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Pruszcz Gdański
Bałtyk III Gdynia
UKS Klukowo
Pomorzanin Banino
KP Gdynia

Unia Kłodawa
Pomerania Gdańsk
KS Grabiny Zameczek
GTS Juszkowo
Wisła Steblewo
AP Kowale
AP KP Gdynia

GTS Rokitnica
KP Gdynia
Pomorzanin Banino
UKS Klukowo
Bałtyk III Gdynia
GKS Żukowo
Czarni II Pruszcz Gdański

Czarni II Pruszcz Gdański
AP KP Gdynia
AP Kowale
Wisła Steblewo
GTS Juszkowo
KS Grabiny Zameczek
Pomerania Gdańsk

GTS Rokitnica
GKS Żukowo
GTS Pruszcz Gdański
UKS Klukowo
Pomorzanin Banino
KP Gdynia
Unia Kłodawa

GTS Rokitnica
Unia Kłodawa
KP Gdynia
Pomorzanin Banino
Bałtyk III Gdynia
GTS Pruszcz Gdański
GKS Żukowo

Pomerania Gdańsk
KS Grabiny Zameczek
GTS Juszkowo
Wisła Steblewo
AP Kowale
AP KP Gdynia
Czarni II Pruszcz Gdański

GKS Żukowo
Czarni II Pruszcz Gdański
AP KP Gdynia
AP Kowale
Wisła Steblewo
GTS Juszkowo
KS Grabiny Zameczek

GTS Rokitnica
GTS Pruszcz Gdański
Bałtyk III Gdynia
UKS Klukowo
KP Gdynia
Unia Kłodawa
Pomerania Gdańsk

GTS Rokitnica
Pomerania Gdańsk
Unia Kłodawa
Pomorzanin Banino
UKS Klukowo
Bałtyk III Gdynia
GTS Pruszcz Gdański

KS Grabiny Zameczek
GTS Juszkowo
Wisła Steblewo
AP Kowale
AP KP Gdynia
Czarni II Pruszcz Gdański
GKS Żukowo

GTS Pruszcz Gdański
Wisła Steblewo
AP Kowale
AP KP Gdynia
Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Juszkowo
GKS Żukowo

GTS Rokitnica
Pomerania Gdańsk
KP Gdynia
Pomorzanin Banino
UKS Klukowo
KS Grabiny Zameczek
Bałtyk III Gdynia

GTS Juszkowo
Wisła Steblewo
AP Kowale
AP KP Gdynia
Czarni II Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
GTS Pruszcz Gdański

GTS Rokitnica
KS Grabiny Zameczek
Unia Kłodawa
KP Gdynia
Pomorzanin Banino
UKS Klukowo
Bałtyk III Gdynia

:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:

4:0
2:2
3:2
8:1
4:2
5:2
1:4

0:4
3:0
0:3
3:2
2:3
0:7
4:1

10:1
5:0
8:1
1:2
3:0
3:3
1:3

Morena II Gdańsk : AP KP Gdynia

13. kolejka

7 listopada 2021, g. 19:00, Gdańsk, Budowlanych 49

Czarni II Pruszcz Gdański : Morena II Gdańsk

12. kolejka

27  października 2021

Morena II Gdańsk : GKS Żukowo

11. kolejka

24 października 2021, g. 13:00, Gdańsk, Budowlanych 49

GTS Pruszcz Gdański : Morena II  Gdańsk

10. kolejka

15 października 2021, g. 19:00, Juszkowo, Sportowa 10

Morena Gdańsk : Bałtyk III Gdynia

9. kolejka

10 października 2021, g. 12:00, Gdańsk, Budowlanych 49

UKS Klukowo  : Morena II Gdańsk

8. kolejka

3  października  2021, g. 11:00,  Gdańsk, Radarowa 26

Morena Gdańsk  :  Pomorzanin Banino

7. kolejka

26 września 2021, g. 13:00, Gdańsk, Budowlanych 49

KP Gdynia  :  Morena II Gdańsk

6. kolejka

18 września 2021, g. 19:00, Gdynia, Olimpijska 5/9

Morena II Gdańsk  3:2  Unia Kłodawa

5. kolejka

12 września 2021, g. 13:00, Gdańsk, Budowlanych 49

Pomerania Gdańsk  4:2  Morena II Gdańsk

4. kolejka

4 września 2021, g. 19:30, Gdańsk, Smoleńska 6

Morena II Gdańsk  4:4  KS Grabiny Zameczek

3. kolejka

29 sierpnia 2021, g. 20:00, Gdańsk, Budowlanych 49

UKS Klukowo
Bałtyk III Gdynia
GTS Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
Czarni II Pruszcz Gdański
AP KP Gdynia
AP Kowale
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GTS Rokitnica
UKS Klukowo
KS Grabiny Zameczek
Pomerania Gdańsk
Unia Kłodawa
KP Gdynia
Pomorzanin Banino
 
 
 
 
 

ZAWODNICY

TABELA

STRONA GŁÓWNA

TERMINARZ

Gdańsk Klasa B  -  grupa II - sezon 2021/2022

GTS Rokitnica
Pomorzanin Banino
KP Gdynia
Unia Kłodawa
Pomerania Gdańsk
KS Grabiny Zameczek
GTS Juszkowo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wisła Steblewo
Bałtyk III Gdynia
AP Kowale
AP KP Gdynia
Czarni II Pruszcz Gdańsk
GKS Żukowo
GTS Pruszcz Gdański
 
 
 
 

0:5
1:0
2:1
5:1
3:3
7:1
2:3

1:4
2:5
3:4
2:9
0:9
4:3
1:5

1. kolejka

14 sierpnia 2021, g. 17:00, Steblewo

Morena II Gdańsk  2:3  Wisła Steblewo

GTS Juszkowo  1:1  Morena II Gdańsk

2. kolejka

22 sierpnia 2021, g. 12:00, Juszkowo

Bałtyk III Gdynia
GTS Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
Czarni II Pruszcz Gdański
AP KP Gdynia
AP Kowale
Wisła Steblewo

GTS Rokitnica
UKS Klukowo
Pomorzanin Banino
KP Gdynia
Unia Kłodawa
Pomerania Gdańsk
GTS Juszkowo