KLASA B.

 

Seniorzy wznowili  zmagania w rozgrywkach klasy B.  Od razu było ciekawie.

Morena wygrała trudny wyjazdowy mecz w Żukowie i czekała na wieści z innych boisk.  Lider tabeli, Korona Cedry Małe, grała w Steblewie.  Wynik meczu na stronie PZPN pokazywał wygraną Korony 1-0.  Aż do dzisiaj, kiedy sędzia meczu wpisał poprawną wersję wyniku.  Okazało się, że mecz zakończył się remisem 2-2.  Faworyci tylko zremisowali, mimo że ostatnie pół godziny grali z przewagą jednego zawodnika.   Strata punktów spowodowała, że w tabeli Korona i Morena mają w tej chwili po 31 punktów. 

 

Swoją drogą - jak można mieć zaufanie do sędziego, że poprowadzi poprawnie mecz, skoro nie potrafi on wysłać prawidłowo SMS, z informacją do systemu o wyniku meczu.  

Nie wspomnę już o wywiązywaniu się przez arbitrów z innych swoich obowiązków.  Przedstawiciele klubów muszą przygotować  formularz, wprowadzić do systemu, wydrukować.  Sędziowie już tego robić nie muszą.   A jednak...

 

 

Trzecie miejsce w tabeli zajmuje zespół z Juszkowa, który nie dał najmniejszych szans w tej kolejce ekipie z Klukowa.  Wynik 11:0 mówi wszystko. 

#wdrodzedoserieA

 

 


 

OFICJALNA STRONA KLUBOWA

GKS MORENA GDANSK

 


 


Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

19. KOLEJKA  ROZGRYWEK KLASY B

26 kwietnia 2021

A jakie jest Twoje zdanie?