LIGA JUNIORÓW WZNOWIŁA ROZGRYWKI.

Nasz zespół nie rozegrał swojego spotkania ligowego z drużyną z Sopotu, ale pozostałe ekipy  rozegrały swoje mecze zgodnie z terminarzem.

W najciekawszym spotkaniu  kolejki Gedania pokonała 3:1 Jaguara II Gdańsk i dzięki tej wygranej gedaniści zostali liderami tabeli. W drużynie gości cały mecz rozegrał nasz były zawodnik Mateusz Kotewicz.

Porażkę swoich kolegów powetowali zawodnicy SKF Jaguar Gdańsk. Pokonali ostatni w tabeli zespół Orkana Rumia, ale tylko jedną bramką.  Może dlatego, że od 39 minutu grali w "dziesięciu" - po dla zawodnika Jaguara.

W meczu drużyn ze ścisłej czołówki tabeli AS Pomorze Gdańsk wysoko, aż 5-0, pokonało Olimpica Gdańsk. Jedną z bramek  dla wygranych zdobył  były zawodnik Moreny Paweł Gronberski.

W ostatnim spotkaniu drużyn z dolnej części tabeli, w derbach Gdańska  - Wybrzeże przegrało 1:2 ze Stoczniowcem. W drugiej połowie spotkania wystąpił Patryk Pappe  (ex-Morena).

AP KP Gdynia i AP Bałtyk II Gdynia pauzowały w tej kolejce... więc rozegrały mecz awansem z 26 kolejki. Derby Gdyni dla AP KP 6:3